Конструктивний проект
Одним з важливих етапів робочого проектування житлових будинків є розробка конструктивного проекту. Який представляє собою розробку конструктивних рішень (основні розміри будинку, специфікація і розрахунок будівельних матеріалів, основні конструкції). У ньому міститься вся необхідна зведена специфікація, детально опрацьовані елементи будинку, включаючи плани покрівлі та оздоблювальних робіт.


Для чого потрібен конструктивний проект?
Конструктивний проект дозволяє детально розрахувати кількість матеріалу необхідного для конструктивних елементів, схеми фундаменту, перекриттів, кроквяної системи покрівлі, конструктивні вузли і розміри. Основними перевагами конструктивного проекту є:
- Ви дізнаєтеся точну кількість основних будівельних матеріалів
Відповідно до специфікації зможете зробити кошторис як на будівельні роботи, так і на матеріали - Вас не обдурять при будівництві, так як ви знаєте обсяги і метри будівельних матеріалів
- Ви будете почувати себе спокійно в грамотно побудованому будинку
- Ви будете почувати себе комфортно в будь-який час року
- При будівництві не виникне форс-мажору,так як все детально продумано
- більшиться швидкість будівництва

Склад конструктивного проекту
1. План фундаменту. Основна частина будинку, яка бере на себе навантаження інших елементів, переносячи її на грунт. Тип фундаменту підбирається в залежності від призначення будівлі, поверховості, розмірів.
2. Перекриття. Ці деталі поділяють внутрішній простір будинку на поверхи і несуть на собі навантаження меблів, мешканців, побутової техніки, передаючи її на колони і стіни.
3. Перемички. Ці креслення наочно демонструють схеми розміщення перемичок, а також прогонів. Вказуються розміри, наводиться специфікація.
4. План крокв. У цьому розділі визначається не тільки тип пристрою і матеріальна база, а й взаємодія з іншими частинами кроквяної системи. Особлива увага приділяється теплоізоляції, зовнішній обробці утеплювача.
5. Покрівля. Описуються розміри, форма даху, її ухил, кількість площин, наявність і конкретне розміщення вікон, димарів, труб, а так само розраховуються вітрова та снігова навантаження.
6. Фасади. У цьому розділі пропонуються бічні, головні, а також дворові види фасадів, регламентуються відомості про оздоблювальні матеріали, теплоізоляції, її вигляді і принципі пристрою.
7. Розрізи. Демонструються елементи конструкції будинку, які можна бачити при поздовжньому і поперечному розрізах від фундаменту до покрівлі.
8. Інформація про використання стінових матеріалів.
9. Витрата матеріалів, що використовуються в кладок роботах.
10. Вказівки, рекомендації щодо реалізації будівельних робіт.
Варто сказати без перебільшення, що проект конструктивного рішення є найбільш відповідальним етапом проектування, і в ньому найбільш повно описуються всі нюанси пристрою майбутнього будинку.
Хочете отримати гарантію конструктивного проектування і будівництва — звертайтеся в Архідектурне бюро — стідію «LandsHouse». Наші фахівці спроектують якісний об’єкт будь-якого призначення і будь-якої складності.
Наші проекти
Замовити проект
- Залишилися питання? Хочете отримати консультацію?
- Потрібна додаткова інформація по послугах?
- Телефонуйте за номером телефону +38(063)-679-21-50 або залиште заявку на зворотний дзвінок.